На Тлумаччині чоловік незаконно видобував гравій

news-image: На Тлумаччині чоловік незаконно видобував гравій
2 жовтня державні інспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля викрили незаконне добування піщано-гравійної суміші в прибережній захисній смузі р. Дністер поблизу с. Новосілка Тлумацького району.

Держінспектори зафіксували цей факт близько 9 години. Мешканець м. Бучач Тернопільщини вручну навантажував у кузов вантажівки піщано-гравійну суміш з берега річки для господарських потреб. Затриманий громадянин не мав дозвільних документів на виконання таких робіт, пише Рибпатруль. Об этом сообщает absorb.in.ua со ссылкой на СМИ.

На порушника складено адмінпротокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП та накладено штраф. В результаті проведеної роз’яснювальної бесіди громадянин залишив вже навантажену піщано-гравійну суміш на місці добування.

«Вже багато разів івано-франківські рибпатрульні припиняють незаконне добування гравію та піску в прибережних захисних смугах річок Прикарпаття. В результаті вжитих заходів збережено береги річок від руйнування, а винних осіб притягнено до відповідальності. Очевидно, що діяльність Івано-Франківського рибпатруля в цьому напрямі буде продовжуватись і надалі», — наголосив в.о. начальника відомства Ігор Корсун.

Для оперативного реагування на випадки порушення правил рибальства, здійснення незаконної господарської діяльності на берегах річок в Івано-Франківському рибоохоронному патрулі працює цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (097) 392-72-80.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/na-tlumachchyni-cholovik-nezakonno-vydobuvav-graviy.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя